Kursaal Oostende

Kursaal Oostende

Monacoplein 8400 Oostende Belgium

Kursaal Oostende


82 Events for Kursaal Oostende 82 Events

Filter results
Filter results
Date
Availability
Filter results Artists
  • 29 Apr 2018 Sun 17:00
  • Kursaal Classics 2017 -2018: Symfonieorkest Vlaanderen

    Sun 17:00
  • 03 May 2018 Thu 14:00
  • Scala & Kolacny Brothers

    Thu 14:00
  • 10 May 2018 Thu 11:00
  • Ketnet Musical: Team U.P.

    Thu 11:00
  • 10 May 2018 Thu 14:00
  • Ketnet Musical: Team U.P.

    Thu 14:00
  • 12 May 2018 Sat 20:00
  • The Best Of CCR & Neil Diamond

    Sat 20:00
  • 17 May 2018 Thu 20:00
  • De Koninklijke Muziekkapel van de Belgische marine & Johnny Logan

    Thu 20:00
  • 26 May 2018 Sat 14:00
  • Baba Yega "Alofa"

    Sat 14:00
  • 01 Jun 2018 Fri 20:00
  • Wouter Deprez "Levend en vers"

    Fri 20:00
  • 02 Jun 2018 Sat 20:00
  • Wouter Deprez "Levend en vers"

    Sat 20:00
  • Restricted availability
    Find tickets
  • 10 Jun 2018 Sun 20:30
  • Joe Bonamassa

    Sun 20:30
  • 23 Jun 2018 Sat 20:00
  • Stan Van Samang

    Sat 20:00
  • 24 Jun 2018 Sun 20:00
  • I Want To Break Free

    Sun 20:00
  • 30 Jun 2018 Sat 20:00
  • Rob De Nijs - Jubileumconcert 75 jaar

    Sat 20:00
  • 20 Jul 2018 Fri 20:00
  • Gerard Lenorman

    Fri 20:00
  • 24 Jul 2018 Tue 20:00
  • Flashdance The Musical

    Tue 20:00